KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088345
nr 1408 8345
Skisser, , Sverige.+ skissblock, 6 st lösa blad, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. 2st signerade, oramade lösa blad. Längd: 46-69 cm, djup: 30-49 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:27:12
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.600 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)